Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kaip registruotis sistemoje?

Informaciją apie registraciją rasite šioje instrukcijoje. Sistemoje galima registruotis tik per Elektroninius valdžios vartus.

2. Kodėl galima registruotis tik per Elektroninius valdžios vartus?

Elektroniniai valdžios vartai leidžia tiksliai identifikuoti asmenį ir automatiškai iš studentų registro siunčia duomenis apie tai, kokiose aukštosiose mokyklose Tu studijuoji (studijavai). Pagal tai studentams ir absolventams priskiriami aukštųjų mokyklų karjeros centrai. Registruotis būtina tik pirmą kartą, paskui galėsi jungtis su savo nurodytu el. pašto adresu ir susikurtu slaptažodžiu.

Tavo prisijungimas per Elektroninius valdžios vartus yra saugus: jokie asmens ar finansiniai duomenys į Karjeros valdymo informacinę sistemą neperduodami ir negali būti matomi kitiems sistemos naudotojams.

3. Ar visi norintys studentai gali registruotis?

Sistemoje gali registruotis studentai iš 20 aukštųjų mokyklųDaugiau informacijos Tau suteiks Tavo aukštosios mokyklos karjeros centro specialistai. Tam, kad galėtum registruotis, turi studijuoti dabar arba būti baigęs studijas po 2010 m. rugsėjo 1 d.

4. Ką daryti, jei pamiršau slaptažodį?

Iš naujo registruokis sistemoje per Elektroninius valdžios vartus. Kadangi sistemoje jau turi paskyrą, tai neužtruks ilgai. Prisijungęs slaptažodį gali pasikeisti taip:

  1. viršutiniame meniu dešinėje pusėje pasirink „Mano profilis";
  2. skiltyje „Asmeninė informacija" spausk dešinėje esantį pieštuką „Keisti duomenis";
  3. spausk „Keisti slaptažodį";
  4. du kartus įvesk naują slaptažodį ir spausk mygtuką „Keisti"

5. Ar galiu naudoti mobilųjį parašą, jei turiu išankstinio mokėjimo planą?

Mobilųjį parašą gali naudoti tik tuo atveju, jei esi mobiliojo ryšio operatorių klientas, turintis abonentinę sutartį.